Reconnection (Personal Reconection)

 

Dr. Eric Pearl hovorí:

Personal Rreconnection – je vyššia úroveň transzenzorického reintegračného liečenia.
Proces Personal Reconnection je dynamická metóda úplného pripojenia vašich vlastných energetických polí k energetickým poliam vesmíru. Pripojením meridiánov a energetických dráh vášho tela na dráhy Zeme a vesmírny energetický cirkulačný systém, sa zlepší Váš vývoj, životná sila a predovšetkým týmto rituálom získate osobnú schopnosť liečiť.
Podľa Dr.Pearla majú všetci ľudia v sebe zakódovanú schopnosť liečiť pomocou reintegračných energii. Vývojom však túto svoju prirodzenú schopnosť stratili, zostalo iba akési zbytkové, zakrpatelé pripojenie na liečivé energie. Pre ich plné využitie, je potrebné tieto spojenia znova naštartovať.
Prevedenie  Personal Reconnection praktikom vo vás aktivuje nové energetické a vibračné spojenia, ktoré vám umožnia mať úplný prístup k vyšším a silnejším reintegračným frekvenciám pre váš osobný vývoj a predovšetkým pre schopnosť liečiť seba aj druhých.

Ide o frekvencie,  prenášané cez spektrum svetla a informácií, ktoré predtým nikdy neboli prítomné na Zemi . Cez Reconnection sme schopní komunikovať s týmito novými úrovňami svetla a informácií.
Osobné Reconection je proces znovuspojenia s Vesmírom, s transcedentnom. Od rekonektívneho liečenia sa líši predovšetkým rozšírením vnímania našich možností.


Personal Reconnection Vás  navždy zmení.