Profil

Vítajte  na mojich stránkach.

 

Ak Vás čokoľvek priviedlo na tieto stránky, vedzte, že ste na ceste, ktorá Vám pripraví veľa krásnych a zaujímavých prekvapení a objavov.
Môj celoživotný neustály záujem o alternatívne liečenie ma priblížil k jeho rôznym metódam. Na ceste hľadania a nachádzania, ma významným spôsobom ovplyvnilo stretnutie s Dr. Pearlom, kde som mala možnosť vidieť, aj pocítiť okamžite to, o čom píše vo svojej knihe  ,,Reconnection Návrat k liečivej energii".  Spôsob akým  je možné aktivovať procesy uzdravenia či už vlastné, ako aj u druhých ľudí nebolo pre mňa niečim úplne novým ale predsa ma to zaujalo a oslovilo. Vyliečenie je možné u každého človeka, ale mnohí ľudia o tom nevedia, hľadajú pomoc iba vonku, ale zabúdajú, že vyliečenie prichádza zvnútra.  Keď som sa prvý krát stretla s Dr. Ericom Pearlom a videla som ako v priebehu niekoľkých minút pomohol pacientke s artritídou, ktorá mala problém  zovrieť ruky v päsť, niečo silné  sa vo mne prebudilo a začala som to všetko ešte intenzívnejšie vnímať a preciťovať.   Bola som  prekvapená tým, aký účinok má toto liečenie. Tento zážitok bol pre mňa intenzívny, nádherný a jedinečný. 

 

Hneď o dva mesiace po tomto krásnom ,,zázraku“ som v apríli 2008  absolvovala  The Reconnection®. V ten istý mesiac som sa zúčastnila seminárov Dr. Erica Pearla, ktoré sa konali v Prahe. Tu som sa stala jeho  žiačkou a úspešne som absolvovala semináre reintegračného liečenia úrovní  I. a II. –  Reconnective Healing ® Levels I/II.

 

Aj tieto semináre ako aj zdieľanie s ostatnými na ich životnej ceste mi dali poznanie,  že  iba zbavením sa strachu a pochybností, prijatím toho, čo zatiaľ zdá sa byť mimo naše chápanie, dokážeme  dosiahnúť to, po čom túžime. Pochopila som, že mojím osobným poslaním a úlohou je pracovať na sebe,  objavovať moje  schopnosti a  potenciál.

A tak som tu, pre ľudí, ktorí hľadajú pomoc, ale stále ju nenachádzajú. Pre tých,  ktorí tušia, alebo vedia, že si  môžu pomôcť  iba sami, ale nevedia ako.  Ale aj pre tých ľudí, ktorých som oslovila, pretože tiež hľadajú to niečo, čo by bolo novým začiatkom na ich životnej ceste.

 

Ak Vás  Reconnection-liečenie zaujalo, môžete mi zaslať odkaz alebo sa môžete objednať  telefonicky, alebo elektronicky. Teším sa na Vaše otázky.

 

 

 

 

Mojou povinnosťou je upozorniť Vás na výskyt nepravých praktikov vydávajúcich sa za ,,kvalifikovaných“ bez prezentácie svojej odbornej spôsobilosti (certifikátov) vydaných Dr. Ericom Pearlom. Postupujte prosím uvážlivo. V prípade Vašich pochybností si overte praktika prostredníctvom informácii kancelárie The Reconnection.

Kontaktujte na adrese www.ReconnectionStore.com, alebo telefonicky +1-323-960-0012 .